האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 תהליך המיון והגיוס לבנק 

 תהליך המיון והגיוס לבנק 

יום מיונים

זומנת ליום מיונים לקליטה בלאומי?

חשוב שתדע/י כי מטרת יום המיון לבדוק התאמה בין המועמד/ת לתפקיד ולארגון הספציפי. במהלך היום יבחנו יכולותיך במגוון מישורים. לכן, חשוב לזכור כי אי הצלחתך במבחן יחיד במהלך יום המיונים אינה פוסלת את התאמתך לתפקיד ולארגון.

 

 • כמה זמן אורך יום מבחנים?
  יום המבחנים לקליטה ללאומי מותאם לתפקיד אליו את/ה מועמד/ת ואורך בממוצע בין 6 ל-9 שעות. על מנת לא להטריח את הנבחנים לחינם, מועמדים/ות אשר אינם/ן עומדים/ות בתנאי סף מוקדמים לא ממשיכים/ות לשלבים הבאים.

 

 • אז מה נבדק לאורך היום?
  הסבר מפורט על יום המבחנים ניתן למצוא באתרים של פילת ואדם-מילוא.
  www.pilat.co.il
  www.adam-milo.co.il

 

 • אם נבחנתי בעבר לארגון אחר האם עלי להיבחן שוב?
  ניתן להעביר תוצאות במידה והבחינה נערכה באדם-מילוא או בפילת כל עוד לא עברו שנתיים מיום האבחון וכמובן רק לאחר שהתקבלה הסכמתך לכך בכתב. כמו כן, ייתכן ויהיה צורך בבחינה חלקית נוספת להשלמת המידע הנדרש לתפקיד בלאומי - אנו ניצור קשר עם מכון המיון וכל מקרה ייבדק לגופו.

 

 • האם כדאי להתכונן ליום המבחנים?
  כמו כל מבחן אחר, גם ליום המבחנים במכון המיון כדאי להתכונן, ובפרט לראיון האישי. ניתן למצוא מגוון של שאלות סטנדרטיות הנשאלות בראיון פרונטאלי באתרי האינטרנט הרלבנטיים כמו גם ניתן לראות דוגמאות לחלק מסוגי המבחנים באתרי האינטרנט של מכוני המיון.
  פרט לכך, עדיף ללכת לישון מוקדם ולהגיע רגועים ורעננים. מומלץ להצטייד במזון במהלך היום. במידה ואינך חש/ה בטוב ביום המבחנים מומלץ לדחותו למועד אחר.

 

 • האם ניתן להיבחן בשפה זרה?
  מכון המיון מאפשר בחינה בשש שפות, כדלקמן: עברית, אנגלית, ערבית , רוסית, צרפתית וספרדית.

 

אם הנך סובל/ת מליקויי למידה, אנא דאג/י להביא עמך את האישורים שבידך על מנת שתוכל/י לקבל את ההקלות להן הנך זקוק/ה. ללא האישורים לא תוכל/י לקבל הקלות אלו.

 

המידע המובא לעיל מעודכן ל- 11.2014 והוא עשוי להשתנות מעת לעת.