האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 פיתוח אישי 

 פיתוח אישי 

הפיתוח האישי שלך - חשוב לך, חשוב לנו!

אצלנו בלאומי תיהנה/י ממסלולי העשרה, לימוד ופיתוח אישי כחלק בלתי נפרד ממסלול ההתפתחות. לצורך כך אנו מעמידים לרשות עובדינו את מיטב האמצעים.

 

  • מרכז הדרכה מתקדם - מהטובים בארץ, עם מגוון הדרכות ופעילויות למידה.
  • למידה מתוקשבת בכלים אינטראקטיביים מתקדמים.
  • מסלולי הכשרה מקצועיים, הכשרה ניהולית ומסלולי העשרה במגוון רחב של תחומים.
  • לאומי מעודד את עובדיו להרחיב את השכלתם האקדמאית. לאור זאת, קיימת אפשרות לצאת ללימודים מתקדמים על חשבון הבנק, בתחומים החשובים לעבודה בבנק, רק לאחר קבלת קביעות, והכל בהתאם לשיקולי ועדת ההשכלה ולנוהלי הבנק.

 

מסלולי הכשרה לעולם הבנקאות

עובדי/ות לאומי משתתפים בהדרכות במגוון של מקצועות הבנקאות כגון: בנקאות קמעונאית ומסחרית, מימון וניהול סחר בינלאומי, השקעות ומכשירים פיננסיים מתקדמים ועוד. הדרכות אלה מכשירות את העובדים/ות למלא את תפקידם בבנק במיומנות מקצועית. מכלול המקצועות נרכשים בקורסים המשלבים לימוד עם עבודה מקצועית והנחייה בשטח. כל הקורסים מותאמים ומתעדכנים בהתאם לצרכי הבנק. למקצועות בנקאיים רבים מוגדר "מסלול" של הכשרה הכולל הדרכה ופעילויות לימודיות מגוונות מהרמה הבסיסית ועד לרמה המקצועית הבכירה ביותר.

 

בנוסף, לעובדים/ות חדשים/ות מתקיימות סדנאות ייחודיות שמטרתן להוסיף ולחזק את הקליטה ללאומי ולסייע בהתפתחות האישית והעתידית.

 

מסלולי הכשרה ניהוליים

עובדים/ות שיימצאו מתאימים/ות, יוכשרו לתפקידי ניהול בלאומי, בסניפים, ביחידות המטה ובשלוחות הבנק בחו"ל. פיתוח המנהלים כולל ערוצי למידה, חניכה, פיתוח, הכשרות ניהוליות מניהול ראשוני ועד לניהול בכיר, והכשרות ייעודיות כדוגמת: מנהלי מגזרים, מנהלי לקוחות, מנהלי סניפים ועוד.

 

טיפוח ופיתוח העובדים/ות זו משימה בחשיבות עליונה. לאומי משקיע מאמצים ומשאבים בבניית מקצועיותם ושיפור מיומנויותיהם של עובדיו באופן שיטתי ומתמיד. העובדים/ות הם המשאב החשוב ביותר שלנו ואנו יודעים כי נוכל להשיג את יעדינו העסקיים, אם נכשיר אותם/ן למצוינות.

 

 

המידע המובא לעיל מעודכן ל- 11.2014 והוא עשוי להשתנות מעת לעת.