האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 לאומי ראוי לציון 

 לאומי ראוי לציון 

המגזין היוקרתי Global Finance קבע: "לאומי הוא הבנק הטוב בישראל בתחום המובייל"

המגזין הכלכלי Global Finance הכתיר לאחרונה את לאומי כ"בנק הטוב ביותר בישראל בתחום המובייל".

 

בקטגוריה זו בחן המגזין, בין היתר, את מגוון המוצרים הבנקאיים המוצעים בערוץ המובייל – דהיינו בסלולר ובטאבלטים – את הגידול במספר הלקוחות המבצעים פעילות בנקאית במובייל, את עיצוב השירותים המוצעים בערוץ זה וכן את רמת הפונקציונאליות שלהם.

 

Global Finance הינו מגזין כלכלי בינלאומי יוקרתי המתפרסם ב-192 מדינות. מדי שנה מדרג המגזין את המוסדות הפיננסיים ברחבי העולם בקטגוריות שונות.

 

לאומי רואה חשיבות עצומה בפיתוחם של ערוצי הדיגיטל בכלל, והמובייל בפרט, ובשנים האחרונות משקיע משאבים נרחבים בתחום זה, על מנת לאפשר ללקוחותיו לבצע פעולות בנקאיות, פשוטות כמורכבות, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם - מכל מקום ובכל זמן.

 

רק לאחרונה השיק לאומי, לראשונה בישראל, שורה של שירותי מובייל מתקדמים, ובהם: 'יתרה ברגע' – המאפשר ללקוחות המשתמשים באפליקציית לאומי בסלולר לצפות ביתרת חשבון הבנק באופן מיידי וללא צורך בהזדהות; שירות 'הפקדת שיק בסלולר' - המאפשר ללקוחות להפקיד בחשבונם שיקים באמצעות צילום בסמארטפון, ללא צורך בהגעה פיזית לסניף הבנק; ובקרוב ישיק הבנק את 'מזומן בסלולר' – המאפשר ללקוחות למשוך מזומן ממכשירי הכספומט של לאומי באמצעות הסמארטפון בלבד, ללא צורך בכרטיס אשראי.