האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 חדש בלאומי טרייד 

 חדש בלאומי טרייד 

לאומי טרייד הוא "האתר המצטיין בשוק ההון"

לאומי טרייד זכה בפעם התשיעית ברציפות בתואר היוקרתי "האתר המצטיין בשוק ההון" במסגרת תחרות Webi Awards 2014 (2006-2014), ובפעם השנייה ברציפות בתואר "האתר בעל רמת השימושיות וחוויית המשתמש הטובה ביותר בישראל" (2013, 2014)

מנימוקי השופטים: "לאומי טרייד ממשיך להציג חדשנות עסקית וטכנולוגית ייחודית בישראל ופונה לקשת רחבה של משקיעים"

 

לאומי טרייד, זירת המסחר המקוונת המובילה בישראל, זכתה היום בתואר "האתר המצטיין בשוק ההון" בתחרות  Webi Awards 2014, התחרות השנתית לאתרי אינטרנט ומובייל מצטיינים שנערכת על ידי קבוצת "אנשים ומחשבים". האתר, אשר זכה בתואר בפעם התשיעית ברציפות, זכה גם בתואר: "האתר בעל רמת השימושיות וחוויית המשתמש הטובה ביותר בישראל" בפעם השנייה ברציפות.

 
אתר לאומי טרייד מאפשר למשקיעים לנהל באופן מקוון את תיק ההשקעות בבורסות ישראל וחו"ל. האתר מעניק ללקוח חוויית מסחר LIVE באמצעות מתן גישה קלה, נוחה ומיידית לנתוני מסחר בזמן אמת ולמגוון המוצרים הנסחרים בבורסה – כל זאת ישירות מהמחשב האישי או באמצעות האפליקציות בסמארטפון ובאייפד.  


השנה שודרג והונגש ממשק המשתמש של האתר הן באמצעות אייקוניזציה, והן ע"י שילוב דרכי גישה מתקדמים המותאמים לקהלים נרחבים, ביניהם השקת אתר לאומי טרייד באנגלית, ופתיחת ערוץ שוק ההון ב-YNET בשיתוף לאומי טרייד.

 

בנימוקי השופטים לזכייה של לאומי טרייד, נכתב כי "גם השנה לאומי טרייד ממשיך להציג חדשנות עסקית וטכנולוגית ייחודית בישראל. האתר פונה לקשת רחבה של משקיעים, מאפשר ביצוע מסחר בקליק גם בזמן אמת. ולו יתרונות ייחודיים נוספים. לאומי טרייד הינו היחידי המאפשר לקבל  מידע על אלפי מניות זרות בעברית. לאתר יש כמה מוצרים, דוגמת אג"ח ומניות, אשר מאפשרים גם ללקוחות לא מנוסים בשוק ההון להתחיל לסחור בצורה קלה וידידותית".

 

 יצוין כי אתר לאומי טרייד הינו אתר עטור פרסים הזוכה גם להכרה בינלאומית. בשנים האחרונות זכה האתר ב:  Global Finance הניו-יורקי (2010,2011,2013), ב- The Banker וב- FSTech הלונדונים (2011,2013), ועכשיו שוב בתחרות ה- WebiAwards.