האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies והסרתם לחץ כאן.

 חדש בלאומי טרייד 

 חדש בלאומי טרייד 

עשור לבחירת לאומי טרייד כאתר המצטיין בשוק ההון, והאתר ממשיך להתחדש

אתר המסחר בשוק ההון של לאומי דיגיטל הוכתר היום בפעם העשירית ברציפות בתואר היוקרתי במסגרת תחרות Webi Awards 2015.

מנימוקי השופטים: "לאומי טרייד שומר בקנאות על הייחודיות שלו זה שנים. הוא האתר היחיד שמאפשר לקבל מידע על אלפי מניות זרות בעברית וכן יש לו מוצרים וכלים אשר מאפשרים גם ללקוחות לא מנוסים בשוק ההון להתחיל לסחור בצורה קלה וידידותית." לאומי טרייד גרף בתחרות גם את פרס "האתר בעל השימושיות וחווית המשתמש הטובה ביותר בישראל".

 

'לאומי טרייד', אתר המסחר המקוון המוביל בישראל, זכה בפעם העשירית ברציפות בתואר "האתר המצטיין במסחר ושוק ההון" בתחרות Webi Awards 2015, התחרות השנתית לאתרי אינטרנט ומובייל מצטיינים, שנערכה על ידי קבוצת "אנשים ומחשבים". בתחרות נבחנו מאות אתרים בקטגוריות שונות בתחומי התקשורת, ביטוח, פיננסים, בריאות, תיירות ועוד.


אתר 'לאומי טרייד' מאפשר למשקיעים לנהל באופן מקוון את תיק ההשקעות בבורסות ישראל וחו"ל. האתר מעניק ללקוח חוויית מסחר LIVE באמצעות מתן גישה קלה, נוחה ומיידית לנתוני מסחר בזמן אמת ולמגוון מוצרים הנסחרים בבורסה – כל זאת ישירות מהמחשב האישי או באמצעות האפליקציות בסמארטפון ובאייפד. לאחרונה הוסיף לאומי טרייד אפשרות לצפות בנתוני זמן אמת בארה"ב ישירות ממגוון מסכי לאומי טרייד, לרבות מתיק ההשקעות האישי של הלקוחות.

 

לכניסה לאתר לאומי טרייד