האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 השקעות 

 השקעות 

יעוץ פנסיוני

כולנו דואגים לעתידנו ולעתיד היקרים לנו, ורוצים ליהנות מאותה רמת חיים לה התרגלנו, גם אחרי הפרישה מהעבודה. האם התכנית הפנסיונית שלך מבטיחה לך את כל אלה? ישיר לאומי מציע לך ייעוץ פנסיוני מקיף שיסייע לך לבנות תכנית פנסיונית המותאמת במיוחד לצרכיך והעדפותיך.


אז למה כדאי לקבל ייעוץ פנסיוני בישיר לאומי?
הייעוץ הינו אובייקטיבי וניתן על ידי יועצים מקצועיים שהוכשרו על ידי טובי המומחים בענף, ונתמכים במערכות מתקדמות. לאומי אינו קשור לחברות המנהלות מוצרים פנסיוניים או למוצריהן, והוא מקפיד על אובייקטיביות מלאה בנוגע לבחירת החברות עליהן הוא ממליץ.

איך זה עובד?
היועץ יבחן עימך את צרכיך והעדפותיך ויבנה ביחד איתך תיק חסכון פנסיוני המורכב מהמוצרים המתאימים לך ביותר מתוך מגוון סוגי המוצרים הפנסיוניים הקיימים בשוק.
אנו נחזור ונייעץ לפחות פעם בשנה בנוגע לשינוי בתיק הפנסיוני במידה ונאתר שינוי בצרכים הפנסיוניים שלך (כמו למשל בעת שינוי מצב משפחתי).

למה עכשיו?
בכל שלב בחיים כדאי לקבל ייעוץ פנסיוני, וככל שתקבלו מוקדם יותר, כך יגבר הסיכוי שהחסכון הפנסיוני שלך יתאים לצרכיך במועד הפרישה. גם אם הינך פנסיונר, הייעוץ הפנסיוני עשוי לסייע לך להפיק את המיטב מהתכנית הפנסיונית שלך.

 

הבהרות
אין באמור בפרסום זה כדי להוות ייעוץ פנסיוני המותאם לנתוניך האישיים, לצרכיך ולהעדפותיך, ואין בו משום המלצה לביצוע עסקה כלשהי במוצר פנסיוני.
אתר זה וכל המידע והפעולות הכלולים בו, לרבות שירותי ייעוץ בהשקעות ושירותי מסחר בניירות ערך, אינם מכוונים ו/או מוצעים בארה"ב או ל-U.S Persons כהגדרתם בתקנה S מכח ה- U.S Securities Act.