האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 איילה - קריירה בלאומי 

 איילה - קריירה בלאומי 

אילה - אשת צוות במחלקה המסחרית בחטיבה הבנקאית

שלום, שמי אילה ואני עובדת בבנק לאומי שנתיים וחדשיים כמעט כאשת צוות במחלקה המסחרית בחטיבה הבנקאית.

 

בכל שנות עבודתי למדתי והתפתחתי רבות הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. התפקיד שלי כולל תחומים מגוונים ביניהם: אשראים, סחר חוץ, עסקאות, ייזום עסקי ומכירות. במסגרת תחומי האחריות שלי אני מלווה את התנהלותו הפיננסית של כל לקוח באמצעות עבודה ישירה וצמודה עימו, ואיתור הצרכים הספציפיים שלו תוך מתן יחס אישי, מענה מהיר ופתרון בעיות.

תוך כדי עבודה מול הלקוחות השונים זכיתי "להציץ" לתחום בו הם עוסקים. כך למדתי רבות על נדל"ן, נכסים מניבים, ביטוחים, שעבודים, סחר חוץ ועוד מכלול שלם של תחומים.

מה שמאתגר בעבודה ונותן את ה"דרייב" הוא קצב התנהלות העניינים והחידושים התמידיים, הדינמיות הרבה הנדרשת, הסבלנות וההתמודדות הבלתי פוסקת עם הלחץ לצד למידה יום יומית של דברים חדשים.

למדתי רבות על פעילות עסקית, באמצעות ההכשרה היעילה והמסודרת, והקורסים שמכוונים לסייע בהתמודדות עם דרישות התפקיד. בנוסף, בנק לאומי משקיע בעובדיו לא רק בפן המקצועי, אלא חשוב לו לדאוג להתפתחות הפן האישי, הן בהכשרות והן בפעילויות המגוונות של תרומה לקהילה, אותן הוא יוזם ומעודד - הגנה על הסביבה, עזרה לזולת, תרומות ופעילויות של חלוקת מזון לנזקקים.

כמו כן יש הווי חברתי תוסס עם פעילויות גיבוש רבות: ימי כיף מדהימים עם המון פינוקים, מתנות, הטבות והרבה "פאן".
בחרתי לעבוד בבנק לאומי כי בעיני הוא הבנק המוביל הדואג לא רק לרווחיותו אלא גם לעובדיו וללקוחותיו. אנו כעובדי הבנק זוכים ליחס אישי מדהים ותמיד פוגשים עובדים מסבירי פנים המקנים אווירה נעימה והרגשה חיובית וטובה. כמו כן, הצוות האחראי על קליטתי לבנק נתן לי הרגשה מעולה שתמיד יש אוזן קשבת ושאם אזדקק למשהו הם כאן בשבילי.

התנאים מעולים ומשתפרים ככל שצוברים ותק: שכר, הטבות שונות, מתנות וטיולים. התפקיד מאתגר ומעניין עם "אקשן" ללא הפסקה אפילו מעבר למה שציפיתי. אני מרגישה שהבנק תרם רבות להתפתחותי ואשמח לבנות כאן קריירה לטווח הרחוק במיוחד עם אפשרויות הקידום המגוונות שמוצעות.