האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

רקפת רוסק עמינח מכריזה על שינויים בהנהלת לאומי: הנהלה אשר תוביל בשנים הקרובות את הבנקאות החדשה בישראל

רוסק עמינח: "שדרת הניהול המצויינת של לאומי, ובראשה ההנהלה החדשה שגובשה, מבטיחה את המשך מימוש האסטרטגיה השאפתנית של לאומי - הובלת בנקאות יוזמת וחדשנית עבור הלקוח"

21.12.2016

 

מנכ"לית לאומי, רקפת רוסק עמינח, הכריזה היום על שינוי ארגוני ומינויים חדשים בהנהלה הבכירה של הבנק. המהלך כולל מיזוג חטיבות בבנק, קידום מנהלים בכירים מתוך הבנק להנהלת הבנק ורוטציה בתפקידי חברי ההנהלה.

 

המהלך נועד לאפשר את מימוש האסטרטגיה השאפתנית של לאומי ומימוש היעדים העסקיים, על רקע האתגרים התחרותיים והרגולטוריים בסביבה העסקית בה פועל הבנק.


במסגרת השינויים בהנהלת הבנק:

  • חטיבת אשראי בינלאומי ונדל"ן תמוזג לתוך החטיבה העסקית-מסחרית, בניהולו של קובי הבר. מיזוג החטיבות נועד להעמיק את הסינרגיה בפעילות האשראי העסקי והמסחרי של הבנק, עבור כלל ענפי המשק. יואל מינץ, הודיע על רצונו לפרוש מהבנק לאחר כ- 38 שנות עבודה בבנק. לאחר פרישתו ימשיך מינץ לכהן כיו"ר דירקטוריון החברות הבנות: בנק לאומי UK ובנק לאומי רומניה. שמוליק ארבל, שמכהן כיום בתפקיד ראש המערך המסחרי בחטיבה הממוזגת, ימונה לחבר הנהלת הבנק.

 

  • הילה ערן זיק, ראש חטיבת ניהול סיכונים של הבנק, תמונה לתפקיד ראש חטיבת משאבי אנוש במקומה של מיכל דנא, אשר הודיעה על רצונה לפרוש מתפקידה מסיבות אישיות.

 

  • בשמת בן צבי, ראש אגף אסטרטגיה ומטה מנכ"ל, תמונה לחברת הנהלה וראש חטיבת ניהול סיכונים,  ותחליף בתפקיד את הילה ערן זיק.

 

  • חנן פרידמן, ראש חטיבת הייעוץ המשפטי, ימונה לתפקיד ראש חטיבת אסטרטגיה ורגולציה ויהיה אחראי על הובלת מגוון פרוייקטים מרכזיים של הבנק, לרבות היערכות ליישום חוק שטרום.

 

  • גיא פישר ימונה כממלא מקום ראש חטיבת שוקי הון, במקומו של איתי בן זאב, עד למינוי ראש חטיבה קבוע.

 

  • ששון מרדכי, ראש חטיבת הביקורת הפנימית, הודיע ליו"ר הדירקטוריון על רצונו לפרוש מהבנק לאחר כ- 33 שנות עבודה. הוא יפרוש מתפקידו, לאחר שימונה מחליפו.

 

רוסק עמינח: "בשנים האחרונות פעלנו רבות בכדי להתאים את לאומי לעולם המשתנה ולאתגרים הרבים שעימם מתמודדת המערכת הפיננסית, וזאת באמצעות הובלת שורה של מהלכים עסקיים יצירתיים אשר הביאו לשיפור ניכר בתוצאות פעילות הליבה של הבנק. שדרת הניהול המצויינת של לאומי, ובראשה ההנהלה החדשה שגובשה, מבטיחה את המשך מימוש האסטרטגיה השאפתנית של לאומי – הובלת בנקאות יוזמת וחדשנית עבור הלקוח".