האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies והסרתם לחץ כאן.

 שילובי משכנתאות 

 שילובי משכנתאות 

חשוב לזכור שמשכנתא לא לוקחים – אלא מתכננים. זו המדיניות שלנו, וכמו שניתן לראות גם באתר זה – אנחנו שמים את הדגש על תכנון מדוקדק ככל הניתן של המשכנתא, תוך הבאת כל הגורמים בחשבון.

 

תכנון משכנתא קפדני ומחושב, תוך ראייה לעתיד


חשוב לדעת: אין "משכנתא טובה" לכל אחד ולכל נקודת זמן, אלא יש "משכנתא טובה" ללקוח מסוים ולנקודת זמן מסוימת. במהלך החיים מתרחשים שינויים רבים המשפיעים על ההוצאות וההכנסות שלנו: תינוק נולד, קידום בעבודה, קרן השתלמות נפרעת ואפילו ירושה לא צפויה. מעבר לכך, לאורך חיי המשכנתא גם תנאי השוק משתנים (שינויים במדד, בריבית הפריים וכו'), והם יכולים להשפיע על ההחזר החודשי ועל יתרת החוב של המשכנתא.

אולי קל יותר לקחת משכנתא בריבית שנראית אטרקטיבית לעכשיו – אבל אנחנו יודעים שתכנון מוקדם יאפשר לכם להתכונן לשינויים בעתיד.

 

שילובי משכנתא מותאמים לצרכים שלכם

 

כדי לתכנן את המשכנתא כך שתתאים לכם גם בהמשך, יצרנו שילובי הלוואות כבסיס למענה על צרכים שונים, תוך התבססות על מודלים כלכליים. השילובים השונים ממחישים כיצד אנחנו יוצרים פתרונות יצירתיים וייחודיים לכל לקוח ולכל צורך.

בין שילובי המשכנתא:

 

  • שילוב להתחלה קלה - מאפשר לכם החזר חודשי התחלתי בסכום נמוך יחסית בשנים הראשונות להחזר המשכנתא, בהשוואה לשילובים האחרים;
  • שילוב כלכלי - מאפשר לכם ליהנות מעלות כוללת נמוכה יחסית של כלל ההחזרים לאורך כל תקופת ההלוואות, בהשוואה לשילובים האחרים;
  • שילוב גמיש - מתאים בעיקר למי שמעדיפים גמישות בביצוע שינויים בהלוואות בתדירות גבוהה יותר, ובעמלות פירעון מוקדם מופחתות, בהשוואה לשילובים האחרים;
  • שילוב סולידי - מאפשר לכם החזר חודשי יציב יחסית, עם תנודות קטנות יותר, בהשוואה לשילובים האחרים;
  • שילוב מצטמצם – מבטיח לכם יתרת הלוואה פוחתת כל חודש, לאורך כל תקופת ההלוואה.


שיטת השילובים נועדה להמחיש כיצד ניתן להתאים באופן אישי את תמהיל המשכנתא לצרכים שונים המשותפים ללקוחות רבים. עם זאת, ברור לנו שלכל אדם יש צרכים, רצונות ואופי משלו. לכן חשוב להיפגש עם בנקאי המשכנתאות שלנו, אשר ילמד להכיר אתכם ויעזור לכם לבצע את ההתאמות הנדרשות ולהרכיב איתכם את שילוב המשכנתא המתאים ביותר עבורכם.
 

 

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בלינקדין שתף בגוגל