האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies והסרתם לחץ כאן.

 דחיית תשלומי הלוואה 

 דחיית תשלומי הלוואה 

לקוחות יקרים, בימים אלו, אנחנו כאן בשבילכם!

במיוחד לתקופה זו, אנו מאפשרים לכם להגיש באופן דיגיטלי בקשה לדחות את תשלומי הקרן של ההלוואות שלכם לתקופה של עד 6 חודשים (דחיית הקרן בלבד: הריבית תמשיך להיות משולמת כסדרה), ללא עמלה נוספת וללא הגעה לסניף!

חשוב לנו לציין כי כאמור, במהלך תקופת הדחיה של תשלומי הקרן תחויבו בריבית על יתרת הקרן (כלומר, יגדל מספר החודשים בהם תשלמו ריבית וסכום הריבית שתשלמו על ההלוואה בסך הכל בעקבות הדחיה יהיה גבוה יותר מאשר לולא הדחיה). נדגיש כי שיעור הריבית נותר כפי הסכם ההלוואה המקורי.

 

חשוב לדעת:

  1. טופס הבקשה מיועד ללקוחות פרטיים ועסקים קטנים
  2. ניתן לבקש דחייה להלוואות שהקרן בהן נפרעת בתשלומים (טופס הבקשה לא מיועד להלוואות בהן הקרן נפרעת בתשלום אחד "בולט")
  3. ניתן לבקש לגבי כל הלוואה  דחייה  של עד 6 תשלומים במצטבר החל מחודש 3/2020 (כלומר אם כבר נדחו תשלומים החל מחודש 3/2020, גם הם יובאו בחשבון)
  4. הבקשה לדחייה כפופה לאישור הבנק
  5. ניתן להגיש בקשה עד ה- 31.7.2020
  6. הגשת הבקשה באופן דיגיטלי בעמוד זה מיועדת לבקשות שהינן בשל אירועי הקורונה בלבד
  7. משלוח הטופס מהווה הסכמה לכך שעל הפעולה יחולו תנאים כלליים לשימוש בשירותי בנקאות בתקשורת תנאים כלליים לשימוש בשירותי בנקאות בתקשורת, תוך בחירת ערוץ האינטרנט לביצוע פעולות

 

אם בקשת הדחיה היא בשל אירועי הקורונה, אנחנו ממליצים על הגשת הבקשה באופן דיגיטלי מעמוד זה, אך באפשרותכם לפנות גם באמצעות הטלפון ב 5522* או להגיש את הבקשה בסניף.

 

אם בקשת הדחיה איננה בשל אירועי הקורונה, אין להגיש אותה דיגיטלית מעמוד זה, ניתן לפנות באמצעות הטלפון ב- 5522* או להגיש את הבקשה בסניף.

 

אם כל הפרטים מולאו כנדרש ואם בקשתכם לדחיית התשלומים תאושר, אנו נשלח על כך הודעת sms למספר הטלפון שרשמתם בטופס הבקשה. אם הבקשה תאושר, הדחיה תבוצע רק ממועד התשלום שלאחר האישור. 


*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

 

 

 

 

 

 
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בלינקדין שתף בגוגל