תכנית ההטבות גודיז של לאומי מתחדשת

תכנית ההטבות גודיז של לאומי מתחדשת

מהיום כל מחזיקי כרטיס אשראי של לאומי נהנים ממגוון הטבות רחב ללא צבירת גודיז

במסגרת התכנית החדשה, כל ההטבות שאנו מציעים זמינות לכל מחזיקי כרטיס אשראי לאומי וללא תלות בסכום מינימום של שימוש בכרטיס. בין השאר, לקוחות לאומי יוכלו ליהנות מרכישה של עד 20 תווי קנייה בחודש בהנחה של עד 20%,  ומהנחות במעמד החיוב בבתי העסק המובילים בישראל.

שאלות ותשובות

האתר החדש מרכז את ההטבות למחזיקי כרטיס אשראי לאומי. באתר אפשר למצוא עשרות הטבות למגוון בתי עסק ומותגים מובילים ברחבי הארץ בתחומי המזון, האופנה, הלייף סטייל ועוד – גם תווי קנייה לרכישה בהנחה של עד 20%, וגם הנחות במעמד החיוב בעת רכישה עם כרטיס אשראי לאומי.

כן. תכנית ההטבות באתר מיועדת ללקוחות הבנק מחזיקי כרטיס אשראי שהונפק על ידי בנק לאומי ועל גבי הכרטיס לוגו לאומי. לפירוט תנאי הזכאות בתקנון >>

 

לא, במסגרת השידרוג, בנוסף לאתר החדש - כעת אין גם צורך בצבירת גודיז. כל ההטבות שאנו מציעים זמינות לכל מחזיקי כרטיס אשראי של לאומי ובלי תלות במינימום הוצאה בכרטיס.

לא, אין סכום מינימום לשימוש בכרטיס. ההטבות זמינות לכל מחזיקי כרטיס אשראי של לאומי ללא תלות בשימוש בכרטיס.

תו קנייה הינו שובר בשווי סכום כסף, שאיתו אפשר לרכוש בחנויות. באתר ההטבות החדש אפשר לרכוש תווי קנייה דיגיטליים בהנחה וליהנות מתמורה גדולה יותר. לדוגמה: אפשר לרכוש תו קנייה בשווי 200 ₪ בעלות של 159 ₪ - וכך ליהנות ממעל 20% הנחה. לאחר הרכישה, פרטי התו יישלחו בסמס ואיתם ניתן לבצע רכישה בחנויות. 

הנחה במעמד החיוב הינה הנחה אוטומטית שניתנת במועד החיוב החודשי של כרטיס האשראי, כאשר במעמד הרכישה יגבה מחיר מלא ואת ההנחה ניתן לראות בדף פירוט החיובים החודשי.

לא, השינוי תקף רק לתוכנית ההטבות למחזיקי כרטיס אשראי עם לוגו לאומי.

עד ל-30.11.23 אפשר לרכוש הטבות גם באפליקציית גודיז הקיימת וגם באתר ההטבות החדש. החל מה-1.12.23 ניתן יהיה לרכוש הטבות באתר החדש.

לאחר רכישת ההטבה קיבלת למכשיר הנייד הודעת SMS מ"LeumiGoodys", ובה לינק לפרטי ההטבה.

באפשרותך לממש כל ההטבה שרכשת בהתאם למועד תוקף המימוש המצוין על גביה.

באפשרותך לממש את נקודות הגודיז שלך עד ל-30.11.23.

כמו תמיד, אנחנו כאן בשבילך ועושים הכול כדי להעניק לך את השירות הכי נוח. אנחנו זמינים עבורכם גם בשירות "כתוב לבנקאי" באתר או באפליקציית לאומי, וגם במוקד לאומי 5522*

אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל; רכישת ההטבות ומימושן בכפוף לתקנון גודיז ולתנאים המפורטים בעמוד ההטבה או תוו הקניה; מלאי ההטבות ותווי הקניה מוגבל;