בלאומי תקבלו הלוואה בתנאים טובים יותר

לקוחות בנק לאומי, לקחתם הלוואה בחברת כרטיסי אשראי? תעבירו את ההלוואה לבנק לאומי ותקבלו ריבית נמוכה יותר

בנוסף, עמלת פירעון ההלוואה שלכם - עלינו! למענה מהיר, חייגו עכשיו 5946* או השאירו פרטים בטופס

שדה חובה
טלפון נייד
לקוח בנק לאומי?
 אני מאשר/ת את מסירת הפרטים מרצוני החופשי ומסכים/ה שהפרטים יוחזקו במאגרי המידע של קבוצת לאומי וישמשו את הבנק כדי ליצור איתי קשר, וזאת לרבות במסרונים, בדואר אלקטרוני או במערכת חיוג אוטומטי וכן באמצעות דיוור ישיר, ולהציע לי שירותים ומוצרים בנקאיים שונים, כולל הצעות לפתיחת חשבון ומבצעים הנוגעים לכך ו/או מתן הטבות, וכן לצרכים סטטיסטיים. ידוע לי שבאפשרותי לסרב או לחזור בי מהסכמתי לקבלת מסרים שיווקיים בכל עת. אני מסכים/ה שעל מסירת הפרטים והשימוש בהם תחול מדיניות הפרטיות של לאומי

*העמדת ההלוואה ותנאיה בכפוף לשיקול דעת הבנק. פרסום זה אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות למתן ההלוואה. אי עמידה בפרעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבי פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

באם תדרשו לשלם עמלת פירעון מוקדם לחברת האשראי, תוכלו לקבל בלאומי החזר מלא בהצגת אסמכתא המעידה על עלות העמלה, ההחזר יבוצע לחשבון בתוך 2 ימי עסקים.

כפוף לריבית מינימום של פריים+ 1%. תקופת ההלוואה 2-96 חודשים. הריבית המקסימלית השנתית הנה פריים+ 10%. לדוגמא: הלוואה על סך 20,000 ₪ ל- 60 חודשים בריבית פריים+ 2.9%  שהנה ריבית של 8.9% (ריבית הפריים הנה 6% נכון ל- 4/1/2024), ריבית מתואמת של 9.27%, בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 24,851.83 ₪.