האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies והסרתם לחץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

המגזין The Banker קבע : "לאומי - בנק השנה בישראל לשנת 2018"

מגזין הבנקאות היוקרתי  The Banker, מקבוצת הפייננשל טיימס, הכתיר את לאומי כ"בנק השנה בישראל לשנת 2018". זוהי הפעם החמישית במהלך העשור האחרון בה לאומי זוכה בתואר מכובד זה. הבחירה בלאומי נעשתה על ידי פאנל שופטים מקצועי שבחן את התוצאות הכספיות של הבנק, הישגים עסקיים, השקעה בטכנולוגיה והאסטרטגיה הכללית של לאומי.

 

מבין הנימוקים לזכייה, ציין המגזין את התוצאות הכספיות החזקות של הבנק בשנה הנמדדת החולפת, לצד המובילות של לאומי בתחום הבנקאות הדיגיטלית. בתוך כך בחר המגזין לציין את שירות 'משכנתא דיגיטלית' שהושק לפני מספר חודשים בלאומי, במסגרתו לקוחות הבנק יכולים להגיש בקשה לאישור עקרוני להלוואת משכנתא דרך ערוצי הדיגיטל של הבנק, כאשר התשובה מתקבלת במייל תוך יום עסקים אחד בלבד.
לצד זאת, שיבח המגזין את הבנק הדיגיטלי הראשון מסוגו בישראל Pepper מבית לאומי, שהושק במהלך 2017 ואשר ממשיך לגדול בהיקפי הפעילות.

 

מנכ"לית לאומי, רקפת רוסק עמינח, ציינה בעקבות הזכייה: "מדובר בתואר מכובד ואנו מאוד גאים על ההכרה. ההצלחה של לאומי, בעיני, מיוחסת בעיקר לשלושה גורמים: הובלת טרנספורמציה דיגיטלית בבנקאות הישראלית באמצעות פיתוח מוצרים ושירותים פורצי דרך דוגמת 'משכנתא דיגיטלית' והבנק הדיגטילי שלנו Pepper; שימור תיק האשראי האיכותי היותר במערכת הבנקאית, תוך ניהול סיכונים מוקפד; ויישום תוכנית התייעלות רב-שנתית רחבה, הכוללת שינויים מבניים עמוקים לצד הקמת חטיבת תפעול ייעודית".