האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies והסרתם לחץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

לאומי משיק את "24/7 לעסקים"

לאומי משיק את "24/7 לעסקים" - שירות דיגיטלי חדשני לעסקים קטנים ובינוניים, המאפשר הפקדת מזומנים ושיקים ובכספת ייעודית, מסביב לשעון, בכל סניפי לאומי

5.9.2016

 

לאומי משיק בימים אלו שירות דיגיטלי ייחודי, המיועד לעסקים קטנים ובינוניים – "לאומי 24/7 לעסקים". מדובר בכספת ייעודית, שתוצב בהדרגה בכל סניפי הבנק המשרתים לקוחות עסקיים, ואשר תחליף את שירות תיקי הממסרים הקיים היום בסניפים.


הכספת החדשה מאפשרת לבעלי עסקים לבצע את כלל הפעולות שהם נהגו לבצע עד כה באמצעות תיקי ממסרים או באמצעות הטלר בסניף. פעולות אלו כוללות הפקדת מזומנים, הפקדת שיקים ותשלום שוברים. השירות זמין ללקוחות בכל שעות היממה, כך שהם אינם מוגבלים רק לשעות בהן הסניף פתוח לקהל. זאת ועוד, בניגוד לשירות תיק ממסרים, לקוחות עסקיים יוכלו להפקיד כספים ושיקים בכל סניף בו מוצבת הכספת, ולא רק בסניף בו מתנהל חשבונם. 


בנוסף, השירות החדשני מאפשר זיכוי מיידי של חשבון הלקוח, במקרים של הפקדת מזומן. כל שעל הלקוח לעשות הוא להקליד באפליקציית לאומי את סכום ההפקדה מבעוד מועד, כך שברגע שהכסף מופקד בכספת, החשבון מזוכה באופן מיידי. באופן זה, בעלי עסקים יכולים להפקיד את הפדיון היומי שלהם מיד בתום יום העבודה, ללא צורך להמתין לפתיחת הסניף למחרת.


לאחר פיילוט מוצלח שנערך לאחרונה במספר סניפים, יורחב השירות ל-20 סניפים נוספים עד סוף שנת 2016, כאשר ב-2017 הוא יורחב לכלל הסניפים המשרתים לקוחות עסקיים.