האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 התנדבות עובדים 

 התנדבות עובדים 

עובדי לאומי עם "אחרי"

שיתוף פעולה אסטרטגי מרכזי של לאומי הינו עם ארגון "אחריי! – נוער מוביל שינוי" אותו הבנק מלווה מאז שנת 2002, חיבור שפרט לתרומה משמעותית מניב עשרות חיבורים בין יחידות הבנק לקבוצות "אחריי!" וכ-1,000 מתנדבים בשנה.

מיום הקמתו ממשיך הארגון לצמוח ולהגדיל את היקף החניכים, אשר עומד כיום על כ-8,000 מתוך מטרה להמשיך ולהגיע ליותר בני נוער מכל "אחריי!" הינה תנועה ייחודית הפועלת בקרב כ- 8,000 בני נוער וצעירים מהפריפריה החברתית והגאוגרפית המשולבים ב-400 מסגרות פעילות במעל 140 רשויות, מהצפון ועד הדרום. באמצעות חיבור לאבני דרך בחברה הישראלית, נוטעת התנועה בחניכיה תחושת הצלחה ומעודדת אותם להשתלב כאזרחים תורמים ומועילים בחברה הישראלית. בקרב כלל המגזרים, המינים, הדתות והעדות במדינת ישראל ובין חניכיה נערים ונערות מהשכונות, עיירות הפיתוח, הפנימיות ומעונות חסות הנוער. רבים מהם יהוו בעתיד את שדרת המנהיגות של הפריפריה בישראל.
 

עובדי לאומי מסייעים לחניכים להתמודד עם האתגרים, מהווים דוגמה אישית, מעניקים תמיכה והעשרה בכישורי חיים. ההצלחה של אלפי בני נוער מידי שנה, מגבירים את המוטיבציה של העובדים לתמוך ולסייע להם להצליח. עובדי לאומי שותפים משמעותיים בתהליך באמצעות סיוע לקבוצות ההכנה לבגרות, חניכה אישית, מנטורינג למנהלים, תצפיתנים בהכנה למבחנים לצה"ל, פיתוח הדרכות לסגל, השתתפות במסעות כהכנה לגיוס ובימי שיא המאורגנים ע"י הארגון.

שיעור המתגייסים לצבא לשירות משמעותי ובעלי זכאות לתעודת בגרות הינו יוצא דופן ביחס לממוצע של כלל האוכלוסייה. התרומה האפקטיבית מחזקת את רוח ההתנדבות בקרב עובדי לאומי המשמרים את ההמשכיות בהתנדבות עם חניכי "אחריי!".

עובדי לאומי עם "אחרי"
עובדי לאומי עם "אחרי"
* שדות חובה
*
*
ביטול
שלח