האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

שירות 'משיכת מזומן בסלולר' של לאומי זוכה פרס מוצר השנה 2015

15.3.2015

 

הפרס הוענק לשירות החדשני, המאפשר ללקוחות הבנק למשוך מזומן באמצעות הצמדת הסמארטפון למכשירי הכספומט של לאומי, ללא צורך בכרטיס אשראי.

 

שירות 'משיכת מזומן בסלולר' של לאומי זכה בפרס "מוצר השנה 2015" בקטגוריית חדשנות בבנקאות. הפרס היוקרתי הוענק אמש ללאומי בטקס זוכי מוצר השנה שהתקיים במוזיאון ת"א.

 

השירות החדשני, שהושק לראשונה בישראל ע"י לאומי, מאפשר ללקוחות הבנק, המשתמשים באפליקציית לאומי בסלולר, למשוך מזומן באמצעות הצמדת הטלפון הנייד שלהם למכשיר הכספומט, ללא צורך בכרטיס אשראי. לצורך ביצוע משיכת המזומן, ניגשים למכשיר כספומט של לאומי, מצמידים את הסמארטפון לרכיב ייעודי שנמצא על גבי מכשיר הכספומט, מקישים קוד משיכה סודי ובוחרים את סכום המשיכה.   

 

לאומי הוא הבנק הראשון בישראל המציע ללקוחותיו שירות מהפכני זה, המבוסס על טכנולוגיה ישראלית חדשה ופורצת דרך, שמאפשרת את זיהוי מכשיר הסלולר בקרבת מכשיר הכספומט באמצעות טכנולוגיית Bluetooth.

 

טקס מוצר השנה מתקיים ב-30 מדינות בעולם ומוענק בארץ על ידי מועדון הסופרברנדס הישראלי. פרסי מוצר השנה מוענקים למוצרים ולשירותים האיכותיים והחדשניים ביותר, בהתבסס על מחקר של מכוןundefinedאשר כלל מדגם של יותר מ-2,000 צרכנים ישראלים. הנשאלים נתבקשו לדרג מוצרים במגוון קטגוריות על פי מידת האטרקטיביות, מידת החדשנות ורמת שביעות הרצון מהשימוש בהם. 

 

15.3.2015