האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 פרופיל לאומי 

 פרופיל לאומי 

אודות לאומי

לאומי הוא התאגיד הבנקאי הוותיק בישראל ואחד התאגידים המובילים והגדולים ביותר במזרח התיכון. לאומי נוסד בלונדון בשנת 1902 כפועל יוצא מחזונו של ד"ר בנימין זאב הרצל, אשר ראה צורך בהקמתה של זרוע פיננסית שתתמוך בפעילות התנועה הציונית בארץ ישראל. כיום מפעיל הבנק כ-208 סניפים ברחבי הארץ, לצד סניפים ומשרדים בצמתים פיננסיים מרכזיים בעולם.

קבוצת לאומי מספקת שירותי בנקאות לכל הלקוחות, החל במשקי בית, דרך עסקים קטנים ובינוניים וכלה בתאגידי ענק. שירותים אלה ניתנים באמצעות קווי עסקים ייעודיים, כאשר כל קו עסקים מתמחה במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים למגזר לקוחות בעלי מאפיינים וצרכים דומים. התמחות זו מאפשרת ללקוחות הבנק ליהנות משירות מקצועי ואיכותי וממגוון רחב של מוצרים המותאמים לצורכיהם.
 

עוד על קווי העסקים

 

חברות הבנות של קבוצת לאומי כוללות את לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות של הקבוצה, לאומיטק, זרוע בנקאות ההיי-טק של הקבוצה, ו-VIDEA – חברת ניהול תיקי השקעות דיגיטלית.

 

בעשור האחרון השקיע לאומי משאבים רבים בפיתוח ושיפור יכולותיו הטכנולוגיות בכדי להעניק ללקוחותיו את השירותים הזמינים והחדשניים ביותר. כיום 'לאומי דיגיטל' מוביל את תחום הבנקאות הדיגיטלית בישראל ומציע ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים ושירותים מתקדמים בערוצים הדיגיטליים הישירים, הכוללים את אתר לאומי באינטרנט, אפליקציית לאומי במובייל, מרכז הבנקאות הטלפוני ומכשירי השירות העצמי המוצבים בסניפי הבנק.

 

חזון לאומי: "להנהיג בנקאות יוזמת וחדשנית עבור הלקוח"
אנו שואפים לעצב סביבה עסקית דינמית, המשלבת את ערכי הבנק עם חדשנות מוצרית וטכנולוגית; סביבה שבה יוכלו לקוחותינו למצוא את המענה הטוב והמתאים ביותר לצרכיהם הפיננסיים. זאת תוך שמירה על יציבות הבנק ויצירת איזון עם צרכי העובדים ובעלי המניות. כקבוצה פיננסית בעלת השפעה מרכזית על התרבות העסקית והציבורית בישראל, אנו רואים במחויבותנו לקהילה עוגן חברתי וערכי שנמשיך לטפח.

 

לאומי עם הקהילה:
מאז היווסדו מקיים לאומי פעילות חברתית וקהילתית ענפה ועשירה, לצד העשייה העסקית. מורשת זו מצאה את ביטויה בשנים האחרונות בפעילות לקידום החינוך, התרבות והאמנות ובפעילות לצמצום פערים וקידום שוויון הזדמנויות, מתוך אמונה כי תחומים אלה מהווים כלי מרכזי לחיזוקו וקידומו של דור המחר.
 

עמותת "לאומי אחרי – קרן המאה למען דור המחר", שהוקמה על ידי לאומי בשנת 2002, ‏מהווה את אפיק ההשקעה המרכזי של לאומי בקהילה. העמותה פועלת לקידומם של בני נוער וצעירים באמצעות תמיכה בתכניות חינוכיות שונות. תכניות אלה פועלות להעלאת מספר הזכאים לתעודת בגרות, לשיפור איכות תעודת הבגרות, להעלאת מספר המתגייסים לצה"ל ולהנגשת ההשכלה האקדמית עבור בני הנוער.

עוד על לאומי בקהילה