האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

לאומי מציג את הדבר הבא בעולם ההשקעות: 

VIDEA - חברת השקעות וטכנולוגיה מקבוצת לאומי המתמחה בניהול תיקי השקעות, שהציבה לעצמה מטרה:  להפוך את ניהול ההשקעות בישראל לחכם, נגיש, שקוף והוגן יותר. זאת, באמצעות פלטפורמה דיגיטלית מתקדמת ובדמי ניהול מהנמוכים בשוק

 

מנכ"לית לאומי, רקפת רוסק עמינח: "VIDEA היא אבן דרך נוספת במהפיכה הטכנולוגית שמוביל לאומי. באמצעות VIDEA אנו מנגישים כעת את עולם ניהול ההשקעות - שעד עתה היה פתוח לקהל מצומצם יחסית - לציבור הרחב, כך שיתאפשר ללקוחות, מכל הבנקים, לקבל שירות ניהול השקעות דיגיטלי, חדשני, חכם וזול".

 

08.10.2018

 

בנק לאומי הודיע היום על השקת חברת ניהול תיקים חדשה וראשונה מסוגה בבנקאות הישראלית אשר צפויה לחולל מהפיכה בעולם ההשקעות – VIDEA. מדובר בחברת השקעות וטכנולוגיה, אשר תנהל עבור לקוחות כל הבנקים תיקי השקעות בפלטפורמה דיגיטלית, על בסיס מודל חכם זוכה פרס נובל. VIDEA מנהלת תיקי השקעות, בדמי ניהול נמוכים משמעותית מהמקובל בעולם ניהול תיקים.  

 

שירות שהיה נחלתם הבלעדית של לקוחות בעלי הון של כ- 0.5 מיליון ₪ ומעלה,  יהיה זמין מעתה לקהל רחב הרבה יותר שזקוק להכוונה מקצועית וניהול חכם של ההשקעות שלו,  מסכום של 50,000 ₪ ומעלה.

 

VIDEA הינה חברת בת חדשה בבעלות מלאה של לאומי ובעלת רישיון לניהול תיקים. בראש החברה עומד

פול קליין, לשעבר ראש אגף השקעות בלאומי, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בהשקעות ובשוק ההון.

 

ניהול ההשקעות מתבצע באמצעות מערכת דיגיטלית מתקדמת, שמתאימה לכל לקוח תיק בהתאם למאפיינים השונים שלו ובראשם העדפות הסיכון, מטרות ההשקעה, טווח ההשקעה ועוד. לאחר התאמת התיק ללקוח, VIDEA תנהל אותו באופן שוטף  תוך מעקב רצוף וסריקת שינויים ומגמות בשוק, וביצוע איזון ועדכון שוטף של התיק, 24/7, בהתאם למצב השוק.

 

פתיחת החשבון ב-VIDEA היא קלה וידידותית ואורכת כ-15 דקות בלבד. היא מתבצעת באתר שכתובתו www.videa.co.il, או באמצעות אפליקציה ייעודית במובייל. במסגרת הפתיחה,  מתבקש הלקוח לענות על מס' שאלות קצרות שיסייעו למערכת לאפיין את צרכיו הפיננסיים, כך שבסיום ההליך המערכת משקללת את הנתונים ומתאימה ללקוח, בו במקום, תיק השקעות. VIDEA מספקת ללקוח מידע מלא ועדכני על התיק שלו, באופן שוטף.

 

VIDEA תנהל את תיק ההשקעות כך שהלקוח אינו נדרש להעביר את הכסף ל – VIDEAהכסף יישאר בחשבון ההשקעות בבנק שלו. את תיק ההשקעות ניתן לממש בכל עת.

 

לחברה החדשה מספר יתרונות משמעותיים:

 

פלטפורמה דיגיטלית ומתקדמת המבוססת על מודל השקעות מתקדם:

ל – VIDEA מודל השקעות זוכה פרס נובל אשר עודכן והותאם במיוחד למשקיע הישראלי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. מודל ההשקעות המתקדם של VIDEA מבוסס על השקעה לטווח ארוך באמצעות מוצרי השקעה עוקבי מדדים. מחקרים מדעיים, נתוני אמת ונסיון מצטבר של כלכלנים ומשקיעים מהשורה הראשונה בעולם (כדוגמת המשקיע וורן באפט וזוכי פרס נובל הכלכלנים וויליאם שארפ ורוברט שילר), מוכיחים כי השקעה באמצעות מוצרים עוקבי מדדים מניבה בטווח הארוך תוצאות מיטביות עבור המשקיעים.

 

שירות פרימיום לכל משקיע

בניגוד לחברות ניהול תיקים אחרות, הנגישות רק ללקוחות בעלי הון של כ – 500,000 ₪ ומעלה, VIDEA מאפשרת לנהל תיקי השקעות החל מסכום של 50,000 ₪ . זאת ועוד - בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, כל לקוח מקבל את אותו שירות מקצועי המוצע כיום למשקיעים גדולים בלבד. בתוך כך, לרשות הלקוחות עומד מוקד של מנהלי תיקים מוסמכים ומקצועיים, הזמינים בטלפון, בצ'אט או במייל.

 

דמי ניהול הוגנים ונמוכים

הודות למודל הפעילות הרזה והיעיל של VIDEA, דמי הניהול הינם מהנמוכים בשוק והם שקופים וגלויים לכל הלקוחות, ללא אותיות קטנות.