האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

סבב מינויים בהנהלת בנק לאומי: שמוליק ארבל מונה למשנה למנכ"ל וראש החטיבה הבנקאית, רונן אגסי מונה למשנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית

מינויים נוספים: בשמת בן-צבי- ראש החטיבה לשוקי הון, ליאת שוב- ראש החטיבה לניהול סיכונים, חיים שקולניק- ראש חטיבת לאומי טכנולוגיות ואביבית קליין- ראש חטיבת משאבי אנוש. אילון דחבש, ראש החטיבה הבנקאית, שי בסון, ראש חטיבת לאומי טכנולוגיות והילה ערן-זיק, ראש חטיבת משאבי אנוש, הודיעו על רצונם לסיים את תפקידם.

2.12.2020

 

בנק לאומי הודיע היום (ד') על סבב מינויים בהנהלת הבנק:
שמוליק ארבל, המכהן כיום כראש החטיבה העסקית, ימונה למשנה למנכ"ל וראש החטיבה הבנקאית. הוא יחליף את אילון דחבש, שהודיע על רצונו לפרוש מהבנק לאחר 17 שנות עבודה במגוון תפקידים ולאחר סיום קדנציה כראש החטיבה הבנקאית. במסגרת תפקידו יהיה ארבל אחראי גם על Pepper, וזאת על מנת להמשיך את ההתפתחות של מנוע צמיחה חשוב זה בתחום הלקוחות הפרטיים.


רונן אגסי, ראש חטיבת שוקי הון, ימונה למשנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית במקום ארבל. בשמת בן-צבי, ראש חטיבת ניהול סיכונים, תמונה לראש חטיבת שוקי הון במקום אגסי. ליאת שוב, ראש מערך הציות בלאומי, תמונה לראש חטיבת ניהול סיכונים במקום בן-צבי. חיים שקולניק, ראש אגף הסייבר, ימונה לראש חטיבת לאומי טכנולוגיות ויחליף את שי בסון, שהודיע על רצונו לפרוש מהבנק לאחר סיום קדנציה של כ-4 שנים.


המינויים החדשים ייכנסו לתוקף ב-1 לינואר 2021.