האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

לראשונה במערכת הבנקאית: "משכנתא ב-ZOOM" – לאומי יאפשר ללקוחות כל הבנקים לקיים פגישת ייעוץ אישית בזום עם בנקאי משכנתאות, ללא צורך בהגעה לסניף

בתום השיחה הלקוח יקבל הצעת משכנתא סופית

24.02.2021


לאומי הודיע היום, כי לאור הימשכות משבר הקורונה, ומתוך רצון להקל על הציבור עד כמה שניתן בתקופה מורכבת זו, הוא יאפשר - לראשונה במערכת הבנקאית – ללקוחות כל הבנקים, אשר מתעניינים בלקיחת משכנתא או במחזור משכנתא, לקיים פגישת ייעוץ עם בנקאי המשכנתאות של לאומי ב-ZOOM, מבלי הצורך להגיע לסניף.


עד עתה, לאחר קבלת האישור העקרוני להלוואת משכנתא, לקוחות הבנק הוזמנו לבחור בין פגישת ייעוץ טלפונית עם יועץ משכנתאות לבין פגישת ייעוץ פרונטלית בסניף, וזאת לצורך המשך תהליך נטילת המשכנתא. מעתה, כאמור, לאומי יאפשר ללקוחות לקיים את פגישת הייעוץ גם באמצעות ה-Zoom.


בכך, הלקוח נהנה, מחד, משיחת "פנים מול פנים" אישית ואינטימית עם יועץ משכנתאות, מסלון ביתו, ביום ובשעה שנוחים לו ומאידך, הוא אינו נדרש להגיע לסניף הבנק ולבזבז זמן מיותר.


בתום פגישת הייעוץ ב-Zoom יישלח ללקוח מייל עם הצעת משכנתא פרטנית, לרבות מסלולים, שיעורי ריביות וגובה ההחזר החודשי. אז יוכל הלקוח לבחור אם להגיע לאחד הסניפים על מנת לחתום על מסמכי המשכנתא הסופיים, או לחלופין, לבצע תהליך חתימה מרחוק.


טל בר-אל, ראש מערך לקוחות פרטיים בלאומי: "הקורונה שיבשה לחלוטין את אורחות חיינו ומאלצת אותנו כל העת לפתח פתרונות חדשים ויצירתיים עבור לקוחותינו, שהופכים יותר ויותר דיגיטליים, הן לאור התפתחות הטכנולוגיה והן לאור המגבלות והריחוק החברתי. בתוך כך, 'משכנתא בזום' מעניקה את אותה חווית שירות דיגיטלית וחדשנית שהלקוחות שלנו מצפים לה, אך לצד זאת היא עדיין חוויה מאוד אישית ומקצועית. לקיחת משכנתא היא ללא ספק אחת ההחלטיות הכלכליות המשמעותיות ביותר בחייו של כל אדם, ולכן חשוב שהתהליך יהיה מלווה על ידי בנקאי משכנתאות מנוסה, גם אם זה באמצעות מסך. בחודשים הקרובים אנו נמשיך להשיק מוצרים דיגיטליים פורצי דרך לטובת לקוחותינו".

 

 

*השירות בזום מתייחס לפגישת ייעוץ. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. העמדת המשכנתא ותנאיה נתונים לשיקול דעת הבנק