האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies והסרתם לחץ כאן.

 התנדבות עובדים 

 התנדבות עובדים 

עובדים למען הקהילה

מערך התנדבות עובדי לאומי מנוהל ע"י ענף מעורבות עובדים בקהילה בחטיבה למשאבי אנוש. היחידה מפעילה רשת של מובילים חברתיים בכל חטיבות הבנק, במערכים, באגפים, בסקטורים ובסניפי לאומי בכל רחבי הארץ. המובילים החברתיים מגייסים את עובדי יחידותיהם לעשייה חברתית מתמשכת עם שותפים קהילתיים קבועים ולאורך שנים.

 

מאות המובילים החברתיים יחד עם אלפי העובדים המתנדבים, מקיימים עשייה חברתית בכל רחבי הארץ.
המעורבות בקהילה של עובדי לאומי מגוונת: עם ילדים ונוער בסיכון במסגרות שונות, צעירים, ניצולי שואה, חיילים בודדים, חולים ובעלי צרכים מיוחדים, ואוכלוסיות חלשות ומוחלשות נוספות.

 

כמו כן באה לידי ביטוי מעורבות העובדים בקידום וחיזוק פעולות ערכיות כהכנה לבני נוער לפני הצבא וקידום נושא ההעצמה הפיננסית באוכלוסיה הכללית.

 

העובדים המתנדבים משמרים את הקשר הקבוע עם השותף הקהילתי, ומגיעים למספר אירועים במהלך השנה: בפתיחת שנה, בחגים, בימי למידה, באירועי שיא ובסיום שנה. בכל המפגשים, מלבד החוויה המוראלית, הדוגמא האישית, תשומת הלב והפעילות עם הילדים, הנתינה היא בדרך של העשרה ערכית, למידה וחיזוק הידע, והגברת המוטיבציה.

 

הילדים ובני הנוער בכל המסגרות מצפים למפגשים עם עובדי לאומי בהתרגשות בכל פעם מחדש. במועדוניות לילדים בסיכון, במועדוני נוער, בפנימיות, במתנ"סים, בבתי-ספר, עם קבוצות של בני נוער לקראת גיוס לצה"ל, בהכנה לבגרות, ומסגרות של נוער בקצה הרצף. המפגש הינו תמיד חוויה מעצימה ומרגשת הדדית.

 

האפקטיביות בהתנדבות באה לידי ביטוי בעלייה בביטחון העצמי של הילדים, בהתקדמות בלימודים, בהשתלבות במסגרות וחזרה לדרך, המשך בהצלחה בבחינות הבגרות ובגיוס לצה"ל בשיעורים גבוהים ולשרות משמעותי ביחידות קרביות ואחרות.

 

מתנדבי לאומי מציינים את יום המתנדב הבינלאומי החל ב-5 בדצמבר מידי שנה, ע"י התנדבות מאורגנת והגעה לכל השותפים הקהילתיים, ויצירת אווירה פנימית חיובית של עידוד הנתינה והוקרה על המעורבות בקהילה.

מתוך ראיית התנדבות העובדים כחלק ממחויבות הארגון לקהילה, ועל מנת לשמר את רוח ההתנדבות בקרב העובדים כדרך חיים, מקיימים מידי שנה כנסי הוקרה למתנדבים. וכמו כן מקיים הענף למעורבות עובדים מפגשים למובילים חברתיים, להוקרה, לגיבוש, להכוונה ולהעשרה מקצועית.

 

אלפי עובדי לאומי מעורבים בעשרות אלפי שעות בקהילה מידי שנה, ועם עשרות אלפי נהנים בקהילה. בעשייה ערכית משמעותית, מתמשכת, אפקטיבית ומנוהלת, מצביעים על הנתינה של עובדי לאומי ומעורבותם בקהילה כדרך חיים, ומכל הלב.

עובדי לאומי למען הקהילה
עובדי לאומי למען הקהילה
* שדות חובה
*
*
ביטול
שלח