האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 התנדבות עובדים 

 התנדבות עובדים 

עובדים למען הקהילה

הפעילות למען החברה והקהילה היא חלק בלתי נפרד ממורשת לאומי ומהווה נדבך חשוב בחזון הבנק וב"דרך לאומי" מתוך תפיסה כי ללאומי חובה חברתית ומוסרית להשקיע בקהילה שבה הוא פועל.

ענף אחריות תאגידית והתנדבות עובדים, משויך ארגונית לחטיבת משאבי אנוש ומאגד את פעילות הבנק בנושא אחריות תאגידית, תרומות והתנדבות עובדים. לאומי פועל בקהילה הן בתרומה כספית והן בהתנדבות עובדים, תוך התמקדות ב"דור המחר".

נכון לשנת 2019, כ-50% מעובדי לאומי מתנדבים במהלך השנה באלפי פעילויות ובעשרות אלפי שעות התנדבות.

פעילות ההתנדבות מבוצעת בבנק באמצעות רשת של כ-350 מובילים חברתיים בכל יחידות הבנק החל מרמת חטיבה וכלה ביחידות הקצה כגון סניף. המובילים החברתיים מגייסים את עובדי יחידותיהם לעשייה חברתית מתמשכת עם שותפים קהילתיים ולאורך שנים.

אלפי העובדים המתנדבים מקיימים עשייה חברתית ענפה בכל רחבי הארץ במגוון סוגי פעילויות, במגוון מסגרות ולמגוון אוכלוסיות, כולל ילדים ונוער בסיכון, קשישים וניצולי שואה, חיילים בודדים, בעלי צריכים מיוחדים, משפחות נזקקות ואוכלוסיות נוספות.

מעורבות זו באה גם לידי ביטוי בקידום וחיזוק פעולות ערכיות עם בני נוער כהכנה לפני צבא, קידום נושא חינוך פיננסי באמצעות סדנאות וליווי משפחות נזקקות.

אלפי עובדי לאומי מעורבים בעשרות אלפי שעות התנדבות ותרומה לקהילה מדי שנה, עם עשרות אלפי נהנים. בעשייה ערכית משמעותית, מתמשכת המצביעים על הנתינה של עובדי לאומי ומעורבותם בקהילה כדרך חיים ומכל הלב.

עובדי לאומי למען הקהילה
עובדי לאומי למען הקהילה
* שדות חובה
*
*
ביטול
שלח