האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 חדש בלאומי טרייד 

 חדש בלאומי טרייד 

חדש בלאומי טרייד! מערכת דירוג אנליסטים בשוק האמריקאי ישירות ממסכי לאומי טרייד

המערכת, הזמינה ללקוחות לאומי, נותנת מידע אודות המלצות אנליסטים, מדרגת את האנליסטים בהתאם להצלחתם בתחזיות, בהשוואה לביצועים בפועל של המניות הנסחרות בארה"ב שנסקרו על ידם ומאפשרת למשקיעים לעקוב אחר האנליסטים המובילים.

 

המידע מתבסס על מעקב אחר פרסומים מכ- 5,000 אנליסטים באתרי אינטרנט פיננסיים בארה"ב, ניתוח המידע והצגת דירוג של אנליסטים לפי ביצועיהם בהשוואה לביצועי המניות שנסקרו על ידם ובהשוואה למדד  S&P 500. בפני הלקוחות מוצג המידע הרלוונטי לגבי כל אנליסט שנסקר, לרבות המלצותיו, שיעורי הצלחתו, נימוקיו להמלצה, דירוגו ביחס לאנליסטים אחרים בתחום, גישה להמלצותיו המלאות, וכן מי "היכה" את מדד  S&P 500 . עבור המניות הנסקרות, מוצגות המלצות האנליסטים על המנייה, תוך התחשבות בביצועי העבר של כל אנליסט, לצד "קונצנזוס האנליסטים" הכללי, ושל האנליסטים המובילים.

 

המערכת, שפותחה ע"י חברת הסטארט-אפ הישראלית  TipRanks  שולבה לאחרונה בתוך אתר לאומי טרייד כחלק אינטגראלי ממערכת המידע הקיימת באתר באופן שקוף ידידותי ובעברית, ומתווספת למגוון הכלים הנרחב המוצע באתר לאומי טרייד המוכתר מזה שמונה שנים ברציפות כ"אתר הטוב ביותר בשוק ההון בישראל", לצד בחירתו כאתר "הטוב ביותר בישראל" וזכיותיו הבינלאומיות הנרחבות.