האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

'לאומי עסקים' מציע מגוון הצעות ערך ומוצרים ייחודיים המותאמים לצורכי העסק הקטן

27.5.2015

 

לאומי יוצא במהלך מקיף לעסקים קטנים:

 "לאומי עד אליך" - מנהלי סניפים של לאומי בכל הארץ ייפגשו עם בעלי עסקים, בבית העסק שלהם, במטרה לקדם את הפעילות העסקית של העסק.

 

בימים אלו לאומי יוצא במהלך מקיף וייחודי למתן מענה כולל לצרכיהם של עסקים קטנים: "לאומי עד אליך". במסגרת המהלך, מנהלי סניפים ומנהלי מגזרי עסקים בלאומי ייפגשו עם אלפי בעלי עסקים קטנים בכל הארץ, בבית העסק שלהם, ויבחנו יחדיו כיצד ניתן להצמיח את העסק באמצעות 'לאומי עסקים' - מגוון של כלים ופתרונות המותאמים אישית לצרכיהם של עסקים אלה.   

 

'לאומי עסקים' היא מעטפת שירותים ומוצרים מקיפה לבעלי עסקים קטנים, המבוססת על ארבעה עקרונות: הצעות ערך מוצריות, שירות וזמינות, מומחיות ותוכן שימושי, ושירותים דיגיטליים חדשניים.

 

"לאומי עסקים" מציע לבעלי עסקים קטנים, בין היתר:

 

  • קרן לאומי לעסקים -  קרן לאומי המעניקה לבעלי עסקים קטנים, לקוחות כל הבנקים, הלוואה של עד מיליון שקלים בתנאים מועדפים, בהליך אישור מהיר של עד 14 ימי עסקים בלבד. ההלוואה דורשת בטחונות בשיעור של 25% מגובה ההלוואה וניתנת בריבית של P+1.9% לשנה.

 

  • הרחבת מוצרי האשראי לעסק ולבעלי העניין
    • הלוואה בקליק – הלוואות אוטומטיות, בסכום של עד 200,000 שקלים, ללא בטחונות וללא כל צורך להגיע לסניף, ישירות לחשבון העסקי או לחשבון בעל העניין.
    • הרחבת הצעות האשראי לעסקים הקטנים – הלוואות לעסק עד 500,000 שקלים, ללא בטחונות, באישור הסניף.

 

  • לאומי קארד BUSINESS – כרטיס אשראי חדש וייעודי לעסקים קטנים, המעניק מגוון הטבות אשראי לצד הטבות ייחודייות לבעלי עסק, כגון הנחות בתחנות דלק, השכרת רכב, רכישת ציוד משרדי, מנוי לעיתון, ביטוח מבנה לעסק, ועוד. הכרטיסים של לקוחות קיימים ישודרגו אטומטית למועדון החדש ללא עלות.

 

  • הטבות לסולקים בלאומי קארד – מגוון כלים דיגיטליים לשיפור ניהול העסק, כולל חבילת פרסום באינטרנט, ניהול המידע העסקי ואפליקציית נאמנות לשימור לקוחות.

 

  • מוקד עסקים – מוקד שירות לקוחות טלפוני ייעודי, המאויש על ידי מומחים לבנקאות עסקית, ומאפשר לבעלי עסקים קטנים לבצע פעולות ולקבל מידע בחשבון העסקי והפרטי, מעבר לשעות פעילות הסניפים (ימי א'-ה' בין 7:00-22:00, ובימי ו' בין 7:00-14:00).  

 

  • בית הספר לניהול עסקים – לאומי בשיתוף "תפנית", בית הספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה, מציעים לבעלי עסקים קטנים מכל הארץ קורס מקצועי בן 5 מפגשים, ללא עלות, בו יוכלו לרכוש כלים מעשיים שיסייעו לעסק שלהם לצמוח ולהתפתח. ההרצאות מועברות על ידי מיטב המרצים, במגוון נושאים, כולל: נטוורקינג, תכנון אסטרטגי, היבטים מרכזיים בניהול העסק, ניהול מו"מ אפקטיבי, יצירת מותג, קידום העסק בעידן הדיגיטלי, ועוד.