האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

מגזין Fortune קבע: רקפת רוסק עמינח היא אחת מ-100 הנשים המשפיעות בעולם

זוהי השנה השנייה ברציפות בה מתברגת מנכ"לית לאומי לרשימה היוקרתית; רוסק עמינח הינה הנציגה הישראלית היחידה שנכנסה לרשימה

11.9.2016

 

מנכ"לית לאומי, רקפת רוסק עמינח, נכנסה לרשימת "100 הנשים המשפיעות בעולם" לשנת 2016, שפרסם אמש המגזין האמריקאי Fortune. זוהי השנה השנייה ברציפות בה דורגה מנכ"לית לאומי ברשימה היוקרתית, כאשר היא הנציגה הישראלית היחידה שהצליחה להתברג לרשימה השנה. רוסק עמינח דורגה במקום ה-43 ברשימה הבינלאומית, כאשר השנה בחר המגזין לדרג 50 נשים בארה"ב, לצד 50 נשים מחוץ לארה"ב.


מבין הנימוקים לבחירה ברוסק עמינח, ציין המגזין את רווחי לאומי לשנת 2015 שהסתכמו בכ-730 מיליון דולר, המהווים גידול של 73% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד, וכן מספר מהלכים שהובילה רוסק עמינח בשנה החולפת על מנת להתמודד עם דרישות ההון הגוברות מצד בנק ישראל, ובהם תוכנית התייעלות מקיפה הכוללת מיזוג סניפים ופרישה מוקדמת של 700 עובדי הבנק עד סוף שנת 2016. כמו כן ציין המגזין את כוונתה של רוסק עמינח להשיק לקראת סוף 2016 את הבנק הדיגיטלי PEPPER, שיאפשר ללקוחות לאומי לנהל את כלל הפעילות הבנקאית שלהם באמצעות המובייל בלבד.


למקום הראשון ברשימה האמריקאית נבחרה מנכ"לית ג'נרל מוטורס, מרי בארה. במקום השני דורגה מנכ"לית פפסיקו אינדרה נואי, ובמקום השלישי דורגה יו"ר ומנכ"לית לוקהיד מרטין, מרילין יוסון.
את ראש הרשימה הבינלאומית תפסה יו"ר הבנק הספרדי סנטנדר, אנה בוטין, ואחריה דורגו יו"ר הבנק המרכזי של הודו, ארונדהטי בטצ'אריה, ומנכ"לית חברת האנרגיה הצרפתית Engie, איזבל קושר.


לרשימה המלאה: http://fortune.com/most-powerful-women-international