האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies והסרתם לחץ כאן.

 קשרי משקיעים 

 קשרי משקיעים 

סיקור אנליסטים

חברה אנליסט אימייל
Barclays  -  ברקליס Tavy Rosner  - טבי רוזנר  tavy.rosner@barclays.com
Citi  -  סיטי  Ronit Ghose - רונית גוס  Ronit.ghose@citi.com
Excellence  -  אקסלנס Micha Goldberg  -  מיכה גולדברג micha.goldberg@xnes.co.il
I.B.I.  -  .איי.בי.איי Liran Lublin  -  לירן לובלין Liran_l@ibi.co.il
Jefferies - ג'פריס  Joseph Dickerson - ג'וסף דיקרסון jdickerson@jefferies.com
Leader  -  לידר  Alon Glaze - אלון גלזר along@leadercm.co.il