האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 קשרי משקיעים 

 קשרי משקיעים 

סיקור אנליסטים

חברה אנליסט אימייל
Barclays  -  ברקליס Tavy Rosner  - טבי רוזנר  tavy.rosner@barclays.com
Citi  -  סיטי  Ronit Ghose - רונית גוס  Ronit.ghose@citi.com
Excellence  -  אקסלנס Micha Goldberg  -  מיכה גולדברג micha.goldberg@xnes.co.il
I.B.I.  -  .איי.בי.איי Liran Lublin  -  לירן לובלין Liran_l@ibi.co.il
Jefferies - ג'פריס  Joseph Dickerson - ג'וזף דיקרסון jdickerson@jefferies.com
Leader  -  לידר  Alon Glazer - אלון גלזר along@leadercm.co.il