האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הודעות לתקשורת 

 הודעות לתקשורת 

מקדימים את WhatsApp: לאומי יאפשרו העברת כספים באפליקציות מסרים באמצעות התקנה פשוטה של מקלדת ייעודית

מהיום כבר לא צריך להיכנס באופן יזום לאפליקציה של הבנק כדי להעביר כסף מאחד לשני - Leumi Keyboard מאפשרת להעביר כסף בקלות בתוך האפליקציות הכי שימושיות שלכם WhatsApp, Facebook ואפליקציות messaging נוספות

18.10.2017

 

לאומי הוא הבנק הראשון בישראל שיאפשר ערוץ בנקאות חדש ומהיר במקומות שבו הלקוחות נמצאים במילא - באמצעות התקנה פשוטה של מקלדת ייעודית להעברת כספים ניתן יהיה להעביר כספים באפליקציות מסרים וברשתות החברתיות. Leumi Keyboard היא למעשה "זרוע" של האפליקציה שמונגשת ומשתלבת כמקלדת נוספת למשתמש (כמו מקלדת האימוג'י). המקלדת זמינה להורדה במערכת ההפעלה אנדרואיד ואפל ללא תשלום.

 

בנק לאומי, הבנק הראשון בישראל שיאפשר העברות תשלומים מחוץ לאפליקציית הבנק, חבר לסטרטאפ הישראלי PAYKEY שזכה בפרסים המובילים בתחרויות ברחבי העולם, כדי להנגיש בצורה שונה, שקופה וידידותית למשתמש את Leumi Keyboard. עד היום כל אפשרויות העברות הכספים חייבו את המשתמשים להיכנס באופן יזום לאפליקציה בנקאית או אפליקציית תשלומים ייעודית לביצוע העברות. אפליקציות קיימות כמו ארנק אלקטרוני, Google Wallet אינן מאפשרות תשלום מיידי בתוך אפליקציות מסרים אחרות, והיוזמה של WhatsApp להשקת שירות תשלומים טרם יצאה לשוק. 


בשלב ראשון Leumi Keyboard תספק את האפשרות להעביר כספים באופן מיידי ובחודשים הבאים ייכנסו פיצ'רים נוספים כגון בדיקת יתרת החשבון, משיכת קוד למשיכת מזומן ועוד.

 

תמר יסעור, ראש החטיבה לבנקאות דיגיטלית בלאומי: "שיתוף פעולה עם סטרטאפים ו- Fintech companies הוא הכרחי לצורך הישרדות ושמירה על מובילות בשוק כל כך דינמי. מקלדת לאומי תעניק פתרון ראשון מסוגו לסוגיה שאיתה מתמודדים מיליוני אנשים מדי יום ברחבי העולם, האפשרות להעביר כסף לאדם כלשהו בקלות ויעילות מבלי לנטוש את השיחה עימו באמצע. האופן שבו הלקוחות צורכים שירותי בנקאות משתנה וכחלק משמירה על מובילות לאומי בזירת החדשנות והדיגיטל אנחנו משיקים לראשונה את האפשרות הייחודית הזו של העברת כספים במקום שבו אנחנו במילא נמצאים רוב היום."

 


אז איך משתמשים ב-Leumi Keyboard?

1. נרשמים לשירות באפליקצית לאומי ומגדירים את המקלדת בהגדרות המכשיר.

2. במקלדת המכשיר באפליקציית המסרים (WhatsApp  או אחרות) בוחרים למי להעביר את הכסף, את הסכום ומאשרים את השליחה.