האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 ייעוץ השקעות 

 ייעוץ השקעות 

יש לכם סכום כסף פנוי? מעוניינים להשקיע בשוק ההון? מוצפים במידע וזקוקים להכוונה? הצטרפו לשירותי הייעוץ האישי בהשקעות של לאומי

יועצי ההשקעות שלנו כאן בשבילכם- מתעדכנים באופן שוטף בהתפתחויות בשוק, יחד עם אנשי המחקר של לאומי המספקים סקירות על השוק המקומי ושווקים בינלאומיים.
מערך היועצים בלאומי מונה מומחים המובילים בתחום שוק ההון, שנעזרים במערכות מידע ומודלים תומכי החלטה שפותחו ע"י מומחים בשוק ההון, ויתווכו עבורכם את המידע הרלוונטי בזמן אמת, על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה, בעיתוי הנכון ובערוץ הנכון.

 

הייעוץ ניתן על פי קווי עסקים

  • לקוחות פרטיים: יועצי ההשקעות שלנו זמינים בפריסה ארצית רחבה ובערוץ הטלפוני גם יחד כך שאין צורך להגיע לסניף. פעילות הייעוץ מותאמת ללקוח ולצרכיו. שעות פעילות המרכז בימים א'-ה' בשעות 08:30-18:30.
  • לקוחות בנקאות פרטיתבמסגרת הליווי והייעוץ, יועצי השקעות במערך בנקאות פרטית מציעים הצעות ערך ייחודיות לפי מאפייני הלקוחות, תוך ראייה כוללת של תיק הנכסים וההשקעות.
  • לקוחות עסקיים: יועצי ההשקעות העסקיים מונים מומחים בנושא שוק ההון והגידורים והם זמינים בפריסה ארצית רחבה. תכנית הייעוץ מותאמת לכל לקוח פי צרכיו ונסמכת על אנליזת שווקים מתקדמת, בסיוע מערכות ייעוץ חכמות ויכולת ניתוח דוחות כספיים בהיבט חשיפות- מאזן, דו"ח תזרים מזומנים וביאורים. שעות פעילות המרכזים בימים א-ה' בשעות 08:30-16:00. לאתר לאומי עסקים

 

איך מקבלים ייעוץ בהשקעות?

אם יש לכם חשבון אצלנו בלאומי, אפשר לפנות לסניף שלכם ולתאם פגישה עם יועץ השקעות. אם אין לכם חשבון, ניתן ליצור איתנו קשר ב-5522* ויחזרו אליכם לתיאום פגישה. הייעוץ ניתן במספר דרכים לבחירה: פגישה פנים מול פנים עם יועץ ההשקעות, שיחה טלפונית או פגישת ייעוץ בוידאו.

 

איך עובד תהליך הייעוץ?

  • שלב הראשון- חתימה על הסכם ייעוץ ואפיון צרכי לקוח. בשלב זה נבחן את הצרכים שלכם ומאפייני ההשקעה המבוקשת כמו מטרות, טווח ההשקעה ורמת הסיכון המבוקשת. כמו כן, נבקש מכם לחתום על הסכם ייעוץ.
  • שלב  שני- בניית תיק השקעות מומלץ. נבנה עבורכם תמהיל השקעות מומלץ אשר יורכב ממוצרי ההשקעה הקיימים בשוק ומתאימים למדיניות ההשקעה ורמת הסיכון שנקבעה.
    שירותי הייעוץ בלאומי מבוססים על קשר אישי ותדירות פנייה יזומה בהתאם למאפייני הלקוחות.

 

הכירו את כלי הייעוץ החדשניים בלאומי:

 

 

*תהליך בירור צרכי והנחיות לקוח, קביעת מדיניות השקעה ורמת סיכון והתאמת המלצות למדיניות השקעה ורמת סיכון שנקבעה, כמתואר לעיל, אינו רלוונטי עבור "לקוח כשיר" (כהגדרת מונח זה בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה – 1995).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בלינקדין שתף בגוגל