האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 שאלות ותשובות 

 שאלות ותשובות 

שאלות ותשובות נפוצות על ייעוץ פנסיוני

  • מה זה חיסכון פנסיוני?
  • על ידי הפרשה קבועה מהכנסתך במשך שנות עבודתך למוצר פנסיוני, הינך מבטיח לעצמך כי גם לאחר שתפרוש מעבודה, תוכל להמשיך לפרנס את עצמך ואת משפחתך ולשמור על רמת החיים לה התרגלתם. בנוסף, ביטוח פנסיוני מתאים יבטיח כי רמת החיים שלך ושל יקיריך לא תפגע גם אם ייפסק מקור הכנסתך השוטף, עקב אובדן כושר עבודה או חלילה פטירה. בהגדרת 'מוצר פנסיוני' נכללים בין היתר: קרן פנסיה, קופת גמל, קרן השתלמות ותוכניות ביטוח מסוגים שונים.

 

  • למה כדאי לבוא לייעוץ פנסיוני?
  • החסכון הפנסיוני הוא למעשה החסכון הגדול והמשמעותי ביותר בחייך. עם זאת, לרוב הוא אינו מתבצע במקום אחד ו/או באמצעות מוצר יחיד. מאחר וקיימים הבדלים לא מבוטלים במאפייני המוצרים השונים באמצעותם ניתן לחסוך, כמו גם בביצועים של מוצרים שונים מאותו סוג, כדאי להתאים את המוצר הספציפי למאפייניו האישיים, לצרכיו ולהעדפותיו של החוסך. בנוסף, מאחר והקצבה המתקבלת בסופו של תהליך תלויה בסיכונים סובייקטיביים (סיכוני תוחלת חיים, סיכוני השקעה, סיכוני כלכלה, סיכוני פרישה) שלחוסך אין דרך לשלוט עליהם, ובסיכונים אובייקטיבים שלחוסך יש דרך להשפיע עליהם (שיעור הפקדה, ביטוח מלא/חלקי של השכר, שימוש בכספים לאורך חיי החסכון) כדאי להכיר את אלה האובייקטיבים ולוודא שעשית את המירב על מנת למקסם את החסכון ולהגיע לקצבה מספקת במקרה של אובדן כושר השתכרות.

 

  • למה לקבל ייעוץ פנסיוני דווקא בלאומי? 
  • הייעוץ בלאומי הינו אובייקטיבי וניתן על ידי יועצים מקצועיים שהוכשרו על ידי טובי המומחים בענף, אשר נתמכים במערכות מתקדמות שפותחו במיוחד. לאומי אינו קשור לחברות המנהלות מוצרים פנסיוניים או למוצריהן, ואין לו סיבה להעדיף אחת על פני האחרת. לנגד עיניו של היועץ עומדת טובתך וטובת בני משפחתך. היועץ יבחן עימך את צרכיך והעדפותיך, ויבנה ביחד איתך תיק חסכון פנסיוני המורכב מהמוצרים המתאימים ביותר לצרכיך והעדפותיך מתוך מגוון סוגי המוצרים הפנסיוניים הקיימים בשוק. הייעוץ הינו מתמשך וילווה אותך במשך השנים. אנו נחזור ונבדוק איתך לפחות פעם בשנה אם יש צורך לבצע עדכונים בתיק הפנסיוני בהתאם לכל שינוי שישפיע על הצרכים הפנסיוניים שלך, כמו למשל בעת שינוי מצב משפחתי.

 

 

  •  אני כבר קרוב לפנסיה, מדוע אני זקוק לייעוץ פנסיוני?
  •  גם בשלב זה כדאי לבחון האם המוצרים שכבר קיימים ברשותך הם אלה שהכי מתאימים להעדפות הסיכון שלך ולצרכיך האישיים.

 

הבהרה: אין באמור בפרסום זה כדי להוות ייעוץ פנסיוני המותאם לנתוניך האישיים, לצרכיך ולהעדפותיך, ואין בו משום המלצה לביצוע עסקה כלשהי במוצר פנסיוני.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בלינקדין שתף בגוגל