האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies והסרתם לחץ כאן.

 פרופיל לאומי 

 פרופיל לאומי 

קווי העסקים של קבוצת לאומי

מגזרי פעילות וקווי עסקים:
 

  • חטיבה בנקאית

החטיבה הבנקאית מעניקה שירותים בנקאיים כוללים למשקי בית, עסקים קטנים ולקוחות פרטיים עתירי נכסים באמצעות 186 סניפים ברחבי הארץ. החטיבה גם כוללת את מערך לאומי למשכנתאות.

 

  • חטיבה עסקית

החטיבה העסקית כוללת מערך מסחרי ומערך עסקי. המערך המסחרי מתמחה במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים לחברות עסקיות בינוניות (Middle Market) באמצעות 22 סניפי עסקים ייעודיים ברחבי הארץ. המערך העסקי עוסק במימון וליווי של תאגידים, לקוחות עסקיים גדולים וחברות רב-לאומיות, וכולל גם את ענף בינוי ונדל"ן אשר עוסק במימון חברות יזמיות וקבלניות המעורבות בפרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן והתשתיות.
 

  • בנקאות בינלאומית

קו עסקים זה מעניק שירותי בנקאות מסחרית ללקוחות פרטיים ולחברות מקומיות הפועלים בשווקים בינלאומיים. פעילות זו כוללת את שלוחות לאומי ארה"ב, לאומי בריטניה,  וכן את נציגות לאומי בשנגחאי, סין.
 

  • חטיבת דאטה

חטיבת הדאטה אחראית על מינוף נכסי הדאטה של לאומי בכדי לייצר הצעת ערך איכותית ללקוחות הבנק. כמו כן, החטיבה אחראית על מערך השיווק ועל פעילות הבנק הדיגיטלי Pepper, שמאפשר ניהול חשבון בנק ללא עמלות עו"ש, באמצעות המובייל בלבד.
 

  • חטיבת אסטרטגיה, חדשנות וטרנספורמציה

החטיבה מובילה את כל התהליכים הנדרשים להתאמת מודל הפעילות של הבנק לעולם הבנקאות המשתנה. בתוך כך, החטיבה אחראית על יישום חדשנות דיגיטלית מתקדמת בכל קווי העסקים של הבנק ומנהלת את 'לאומי דיגיטל' – הבנקאות הישירה של לאומי, הכוללת את אתר האינטרנט של הבנק, האפליקציות למובייל ועמדות המידע והשירות העצמי המוצבות בסניפים.
 

  • חטיבת שוקי הון

חטיבת שוקי הון אחראית על ניהול תיק הנוסטרו של הבנק ועל הפעלת חדרי העסקות של לאומי (ני"ע ישראליים, ני"ע זרים, מט"ח ונגזרים) במטרה להעניק שירות ללקוחות הבנק הפועלים בשוקי ההון, לרבות לקוחות מוסדיים.
 

  • לאומיטק

לאומיטק מספקת מעטפת של שירותים בנקאיים לחברות הייטק הפועלות בישראל ובחו"ל, תוך מתן מענה לצרכים הפיננסיים הייחודיים של התעשייה. ללאומיטק נוכחות גם במרכזי הייטק גלובליים כגון לונדון, ניו-יורק ועמק הסיליקון בארה"ב.