האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 הלוואה לכל מטרה בשעבוד נכס 

 הלוואה לכל מטרה בשעבוד נכס 

צריכים הלוואה? לאומי למשכנתאות מאפשר לכם הלוואה לכל מטרה, כנגד שעבוד הבית שבבעלותכם.

יש לכם כבר משכנתא אצלנו?
יתכן ויש לכם יתרה פנויה במסגרת האשראי שנפתחה לכם בלאומי למשכנתאות בעת לקיחת המשכנתא. אם אכן יש לכם יתרה פנויה תוכלו להגיש בקשה להלוואה נוספת לכל מטרה, ובמידה והבקשה תאושר - תהליך קבלת ההלוואה הינו ברוב המקרים תהליך מקוצר מכיוון שלא תתבקשו לבצע שוב תהליך של רישום בטחונות לטובת הבנק (הבטוחה להלוואה זו, תהיה הנכס הקיים המשועבד לטובת הבנק במסגרת האשראי הקיימת).
אם סכום ההלוואה שתוכלו לקבל בדרך זו אינו מספיק, תוכלו להגיש בקשה להלוואה שתועמד במסגרת אשראי נוספת. במידה ובקשתכם תאושר, יירשם שעבוד חדש לטובת הבנק.

אין לכם משכנתא אצלנו אבל יש בבעלותכם נכס?
תוכלו לבדוק אפשרות לשעבד אותו כבטוחה להלוואה לכל מטרה. גם אם הנכס שלכם משועבד להבטחת הלוואה שלקחתם בבנק אחר, יש אפשרות לפרוע את ההלוואה הזו, באמצעות הלוואה חדשה שתקבלו אצלנו שבגינה יירשם שעבוד על הנכס, ובתוך כך, אם תרצו, תוכלו גם לבדוק אפשרות לקבל הלוואה נוספת, מעבר לזו שתפרע את ההלוואה בבנק האחר.
הלוואת משכנתא כנגד שעבוד הנכס הקיים בבעלותכם, יכולה להיות למטרות רבות כדוגמת שיפוצים, רכישת נכס נוסף, פירעון חובות, עזרה כספית לילדים ואירוע משפחתי.


מעדיפים בטלפון? חייגו 3200*

 

האמור אינו מהווה הצעה/התחייבות להעמדת אשראי. העמדת הלוואת המשכנתא ותנאיה, כפופים לשיקול הדעת ולקריטריונים של הבנק. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל