האתר עושה שימוש ב-cookies. כדי לספק לך חווית גלישה טובה יותר, וכן למטרות סטטיסטיקה, איפיון ושיווק.
למידע על cookies ועל מדיניות הפרטיות המעודכנת יש ללחוץ כאן.

 קריירה בלאומי 

 קריירה בלאומי 

יום מיונים

זומנתם ליום מיונים לתפקיד בלאומי?

 

חשוב שתדעו כי מטרת יום המיון לבדוק התאמה בין המועמד/ת לתפקיד ולארגון הספציפי. במהלך היום יבחנו יכולותיכם במגוון מישורים. לכן, חשוב לזכור כי אי הצלחתכם במבחן יחיד במהלך יום המיונים אינה פוסלת את התאמתכם לתפקיד ולארגון.

 • כמה זמן אורך יום מבחנים?
  יום המבחנים לתפקיד בלאומי מותאם לתפקיד אליו אתם מועמדים/ות ואורך בממוצע בין 3 ל-4 שעות וייערך במשרדי הגיוס בתל אביב. חשוב לציין כי כל שלב מהווה סנן בתהליך בחירת המועמדים. על מנת לא להטריח את הנבחנים לחינם, מועמדים/ות אשר אינם/ן עומדים/ות בתנאי סף מוקדמים לא ממשיכים/ות לשלבים הבאים.
 • אם נבחנתם בעבר לארגון אחר האם עליכם להיבחן שוב?
  ניתן להעביר תוצאות במידה והבחינה נערכה באדם-מילוא או בפילת כל עוד לא עברו שנתיים מיום האבחון וכמובן רק לאחר שהתקבלה הסכמתכם לכך בכתב. כמו כן, ייתכן ויהיה צורך בבחינה חלקית נוספת להשלמת המידע הנדרש לתפקיד בלאומי - אנו ניצור קשר עם מכון המיון וכל מקרה ייבדק לגופו
 • האם כדאי להתכונן ליום המבחנים?
  כמו כל מבחן אחר, גם ליום המבחנים בבנק לאומי כדאי להתכונן, ובפרט לראיון האישי. ניתן למצוא מגוון של שאלות סטנדרטיות הנשאלות בראיון פרונטאלי באתרי האינטרנט הרלבנטיים כמו גם ניתן לראות דוגמאות לחלק מסוגי המבחנים באתרי האינטרנט של מכוני המיון.
  פרט לכך, עדיף ללכת לישון מוקדם ולהגיע רגועים ורעננים. מומלץ להצטייד במזון במהלך היום. במידה ואינך חש/ה בטוב ביום המבחנים מומלץ לדחותו למועד אחר
 • האם ניתן להיבחן בשפה זרה?
  ניתן להיבחן בשש שפות, כדלקמן: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית וספרדית.

 

אם הנכם סובלים מליקויי למידה, אנא דאגו להביא עמכם את האישורים שבידכם על מנת שתוכלו לקבל את ההקלות להן הנך זקוקים. ללא האישורים לא תוכלו לקבל הקלות אלו.

 
*המידע המובא לעיל מעודכן לפברואר 2020 ועשוי להשתנות מעת לעת ומיועד לגברים ונשים כאחד (מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות).